14 kwietnia 2021
tel/fax: 48 67-73-024
e-bezpieczenstwo-dzieci-na-drogach-i-w-sieci

Dziś jak co czwartek dzięki zaangażowaniu naszych przyjaciół – policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu odbyła się kolejna czwartkowa e-lekcja  dla dzieci poświęcona bezpieczeństwu na drogach i w sieci.

Dzisiejsza lekcja bezpieczeństwa, którą poprowadziła pani mł. asp. Ewa Jaworska – specjalistka ds. nieletnich  z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, była poświęcona „agresji rówieśniczej”. W spotkaniu on-line uczestniczyli uczniowie klasy V, VI i VII PSP w Przyłęku wraz z uczniami klasy V PSP nr 34 w Radomiu.

„Poczucie bezpieczeństwa – lub jego brak – przesądza, o jakości życia każdego człowieka”.
O tym, w jaki sposób poprawić poziom bezpieczeństwa uczniów i jak przeciwstawiać się agresji rówieśniczej” rozmawiała dziś, podczas spotkania pani  mł.  asp. Ewa Jaworska, która w bardzo ciekawy i interesujący sposób przedstawiła problematykę agresji wśród uczniów,
a zwłaszcza sposoby jej zapobiegania, które są tak ważną kwestią zarówno dla samych uczniów, rodziców i nauczycieli.  Jak się okazała w trakcie spotkania uczniowie nie tylko dużo wiedzą na temat agresji rówieśniczej, ale co jest warte podkreślenia wiedzą jak na nią reagować.
 Bardzo dziękujemy, za kolejną ciekawą lekcje bezpieczeństwa i ogrom nowych wiadomości.

pl_PLPolish
pl_PLPolish