14 kwietnia 2021
tel/fax: 48 67-73-024
zajecia-w-klasach-1-3

Szanowni Państwo,

zgodnie z rozporządzeniem MEiN na terenie województwa mazowieckiego w dniach 15 – 28 marca 2021r. uczniowie klas 1-3 będą mieli prowadzone zajęcia w trybie hybrydowym. Dzieci i młodzież z klas 4 – 8 nadal uczą się zdalnie.

Utrzymane zostały zasady pracy oddziału przedszkolnego, który pracuje w trybie stacjonarnym.

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki Dyrektor szkoły został zobowiązany zorganizować naukę, stosując następującą zasadę:
· nie więcej niż 50 proc. uczniów będzie mieć zajęcia w budynku szkoły,
· co najmniej 50 proc. uczniów będzie mieć lekcje zdalnie.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Przyłęku ustala harmonogram prowadzenia zajęć zgodnie z powyższym podziałem, biorąc pod uwagę, w miarę możliwości, równomierne i naprzemienne realizowanie tych zajęć przez każdego ucznia w szkole czy zdalnie:
· uczniowie klasy pierwszej (wychowawca: p. A. Parzych) oraz klasy drugiej (wychowawca: p. E. Grzybowska) w dniach 15 – 19 marca 2021r. uczą się w szkole stacjonarnie, zgodnie z planem lekcji, natomiast w dniach 22 – 26 marca 2021r. pracują zdalnie w domu łącząc się z nauczycielami za pomocą aplikacji internetowej.
· uczniowie klasy trzeciej (wychowawca: M. Grela) w dniach 15 – 19 marca 2021r. pracują w domach zdalnie, łącząc się z nauczycielami za pomocą aplikacji internetowej, natomiast w dniach 22 – 26 marca 2021r. uczą się w szkole w trybie stacjonarnym.
· Dzieci z oddziału przedszkolnego uczą się w szkole.
Obiady będą wydawane jedynie uczniom uczącym się w trybie stacjonarnym (w szkole).
W związku z przejściem na nauczanie hybrydowe od 15 marca 2021 r. dzieciom przysługuje odliczenie nadpłaconej kwoty za wyżywienie w kwietniu.
Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej za zgodą Państwa mogą odbywać się na terenie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego lub zdalnie. Proszę o ustalenie sposobu i miejsca odbywania takich zajęć z nauczycielem prowadzącym i wychowawcą klasy.

Z poważaniem
dyrektor szkoły – Jerzy Kamionka

 

pl_PLPolish
pl_PLPolish