2 sierpnia 2021
tel/fax: 48 67-73-024
dzien-matki

Dla Mamy,  tej najdroższej, najpiękniejszej, jedynej…

– o uroczystych obchodach Dnia Matki w PSP w Przyłęku

Dzień  Matki  to najpiękniejsze, wyjątkowe  i najbardziej osobiste święto w roku. To dzień szczególny, bliski każdemu.

Aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III naszej szkoły zorganizowali przepiękną akademię, na którą zaprosili swoje Mamy.

Dla tak ważnych gości przygotowano szereg niespodzianek. Występy rozpoczęły dzieci z klasy I, następnie zaprezentowała się klasa III, później dzieci z oddziału przedszkolnego, a na końcu wystąpili uczniowie klasy II.

Poszczególne klasy zaprezentowały inscenizacje, wiersze i piosenki okolicznościowe. Był również taniec disco-polo oraz taniec z rumiankami.

https://drive.google.com/file/d/1GGV2ERp-gzxnDvIHS5UUZe0Fq94bsIqL/view?usp=drive_web

Atmosfera uroczystości była wspaniała. Wszystkim zebranym bardzo podobał się występ dzieci, o czym świadczyły głośne brawa i uśmiech na twarzach.  W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia.

Ale to nie był jeszcze  koniec niespodzianek i atrakcji, jakie dzieci przygotowały w tym dniu. Po śpiewie i recytacji utworów poetyckich przyszedł czas na wręczenie wszystkim Mamom własnoręcznie wykonanych kwiatów, laurek i życzeń.

Na zakończenie pan dyrektor Jerzy Kamionka podziękował wszystkim występującym za wspaniałą akademię,  a zaproszonym gościom za tak liczne przybycie. Raz jeszcze podkreślił niezwykłą rolę matki w życiu każdego dziecka oraz złożył życzenia wszystkim mamom w dniu ich święta.     

pl_PLPolish
pl_PLPolish